asvdronten > Nieuws > Programma & uitslagen

asv Dronten: Programma/uitslagen

asv Dronten

Wedstrijdprogramma en Uitslagen - zaterdag 16 februari 2019

Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Veld Kleed kamer
14:30 asv Dronten 1 KHC 1 S.D. (Sam) Tyler 1 A - B
12:30 asv Dronten 2 VVOP 2 S. (Stan) Smit 2 9 - 10
14:30 Hulshorst 3 asv Dronten 5 Hoekert, H.H. (Henri) 2  
12:30 asv Dronten 6 Wilsum 2 Velde, L. (Luuk) te 6 3 - 4
14:30 KHC 4 asv Dronten 7   1  
14:30 asv Dronten 8 SVI 5   6 5 - 6
14:30 asv Dronten 9 Harde 't 4   2 C - D
15:00 Olde Veste'54 JO19-1 asv Dronten JO19-1 A. (Bert) Wietsma 2  
12:30 Dos Kampen JO19-2 asv Dronten JO19-2   3  
10:45 WV-HEDW JO17-2 (zat) asv Dronten JO17-1 N. (Niels) Philips 4  
11:00 Veensche Boys JO17-1 asv Dronten JO17-2   1  
11:15 SVI JO17-5 asv Dronten JO17-4 Spanhaak, R.H. (Ronald) 2  
14:30 asv Dronten JO17-5 Lelystad '67 JO17-5   4 7 - 8
11:00 Hulshorst JO15-2G asv Dronten JO15-3 Zoet, E. (Evert) 3-tr  
11:00 asv Dronten JO15-4 Unicum JO15-2 Damhuis, L. (Lennard) 1 E - F
08:45 Zwart Wit '63 JO15-3G asv Dronten JO15-6G   2  
09:45 asv Dronten JO14-1 ZAC JO14-1   1 A - B
10:00 HHC Hardenberg JO13-1 asv Dronten JO13-1 Tempelman, C. (Christian) 3  
08:30 asv Dronten JO13-2 Batavia '90 JO13-1 Swankhuisen, K. (Kim) 1 11 - 12
08:30 VSCO '61 JO13-2 asv Dronten JO13-3 Schoonhoven, J. (Jarno) 3  
10:00 Horst FC JO12-1 asv Dronten JO12-1 Wiegersma, A. (Arthur) 1  
08:45 Zwart Wit '63 JO12-2 asv Dronten JO12-4   1  
09:30 Dos Kampen JO12-2 asv Dronten JO12-5G   1  
09:45 asv Dronten JO11-1 Go Ahead K. JO11-1 Henk Damhuis 4B E - F
09:45 asv Dronten JO11-2G ESC JO11-1 Oud, Q. (Quinten) 4A C - D
08:30 asv Dronten JO11-4G Go Ahead K. JO11-4 Stellingwerf, R. 3A 3 - 4
08:30 asv Dronten JO11-5 Lelystad '67 JO11-6   3B 5 - 6
09:45 asv Dronten JO10-1 SJO FC Dalfsen JO10-1   3A 3 - 4
09:45 asv Dronten JO10-2 SDC Putten JO10-3   3B 5 - 6
09:45 asv Dronten JO10-4 Lelystad '67 JO10-2   3C 7 - 8
09:45 Nunspeet JO10-3 asv Dronten JO10-5 Vermeer, J.J.J. (Jeroen) 5  
09:40 SVI JO10-3G asv Dronten JO10-6   4  
09:45 asv Dronten JO10-7 OWIOS JO10-4M   3D 9 - 10
08:45 IJVV JO9-1 asv Dronten JO9-1   3  
11:00 asv Dronten JO9-2 WVF JO9-2   3A 3 - 4
11:00 asv Dronten JO9-4 SDC Putten JO9-3   3B 5 - 6
08:30 Batavia '90 JO9-3 asv Dronten JO9-5   1  
11:00 asv Dronten JO9-6 DVS'33 Ermelo JO9-3   3C 7 - 8
10:15 SEH JO8-1 asv Dronten JO8-1   2  
08:30 Dos Kampen JO8-2 asv Dronten JO8-2G   1  
10:00 VSCO '61 JO8-1 asv Dronten JO8-4   2  
11:00 Zwart Wit '63 JO8-2 asv Dronten JO8-5   2  
11:00 asv Dronten JO8-6G Lelystad '67 JO8-2   3D 11 - 12
09:30 WHC JO8-4 asv Dronten JO8-7   2-B  
14:30 asv Dronten VR1 Stroe VR1 Ripken, J. (Jos) 7 1 - 2
10:45 asv Dronten MO17-1 Zeewolde MO17-1 Klaassen, C. (Cassandra) 2 1 - 2
08:45 asv Dronten MO15-1 Swift '64 MO15-1 ?? 2 1 - 2
10:30 Olympia'28 MO13-2 asv Dronten MO13-1 Vries, J.J. (Jonathan) de 2  
09:00 Olympia'28 MO11-1 asv Dronten MO11-1 Klunder, D. (Daan) 2  
Share |