Vanaf woensdag 1 oktober gaat de 6-weekse bij asv Dronten van start. Zes weken lang worden er op de woensdagmiddag extra trainingen georganiseerd door (hoofd)trainers van asv Dronten.
 
De trainingen worden gegeven op het Burg. Dekker sportpark van 16.00 – 17.00 uur. Waar gevarieerde oefenvormen worden aangeboden om vooral plezier en ontwikkeling te stimuleren. In kleine groepen wordt er aandacht besteed aan technische vaardigheden, kappen en draaien, het pass- en trappen, kijkgedrag, houding én de eerste aanname. Vaardigheden die belangrijk zijn voor iedere speler en/of speelster.
 
Voor maar €50,- kan er zes maal worden deelgenomen aan deze extra voetbaltrainingen. Naast het plezier en de ontwikkeling krijgen alle deelnemers een prachtig voetbalshirt vanuit de asv Dronten talentenacademy. Mede mogelijk gemaakt door StudiecentrumC2.
 
Inschrijven kan nog steeds, via https://voetbaltrainingopmaat.com/talentenacademy/ Ook voor meer informatie kan deze website worden geraadpleegd. 
 
Aarzel niet en schrijf je vandaag nog in. Let op! Vol = Vol.