Het nieuwe seizoen voor JO14-2 begon met een prachtig trainingskamp! Dit team is een samengestelde groep vanuit de JO13-2 en JO13-3 van vorig jaar. Voor de begeleiding was het belangrijk om vanaf het begin te werken aan teambuilding. En dat is een groot succes geworden.

Vrijdag: trainen, plezier en kampvuur

Op vrijdagochtend had de vereniging het sportpark speciaal voor ons geopend. De eerste training stond in het teken van de vakantiebenen weer activeren. Na de training stapten we met z’n allen op de fiets richting de Frieteria/Braseria, waar we dankzij een mooie sponsoractie genoten van een heerlijke lunch.

’s Middags lag de focus meer op voetbal: combinatieoefeningen en samenspel. De sfeer en motivatie waren geweldig. Na de trainingen fietsten we naar de scoutingaccommodatie, waar iedereen zijn slaapplek kon inrichten. Daarna was er tijd voor ontspanning: verstoppertje in het bos, stoelendans, een gezellig kampvuur met grootse verhalen van de trainer.

Later op de avond gingen we nog naar het Meerpaalplein voor een hooghoudwedstrijd. Indy bleek het meest balvast en verdiende voor iedereen een milkshake. Terug op het kampterrein eindigde de dag met kussengevechten en veel gezelligheid, waarna rond middernacht eindelijk de rust neerdaalde.

Zaterdag: wedstrijd en kanoën

Zaterdagochtend stond in het teken van de wedstrijd tegen Sporting Almere (de jeugd van Almere City). We begonnen sterk en creëerden zelf ook kansen. Ondanks een 0-1 achterstand bij rust – die ook zomaar 2-2 had kunnen zijn – bleef de ploeg strijden. Uiteindelijk werd het 0-3, maar voor een eerste serieuze krachtmeting tegen een sterke tegenstander was dit een prachtig begin.

Na de wedstrijd en een snelle douche wachtten heerlijke pannenkoeken, waarna de groep vertrok naar Ermelo. Daar genoten we volop van een middag kanoën, springen op de trampoline of relaxen in het gras.

Terugblik

Na anderhalve dag zat het kamp erop en konden de ouders de spelers weer ophalen bij de scouting. Twee dagen vol voetbal, plezier en teambuilding waren voorbij – en met succes: er staat nu echt een team!

We willen graag alle betrokkenen bedanken die dit kamp mogelijk hebben gemaakt. Niet alleen de sponsors die ons hebben gesteund, maar vooral de ouders die hebben geholpen met kampvuurhout, pannenkoeken, salades, stokbrood, drankjes, fruit, chips, sausjes, ijsjes en snoep. Dankzij jullie betrokkenheid hebben we er samen een geweldig trainingskamp van kunnen maken.

JO14-2 is klaar voor het seizoen – als team, met alles wat daarbij hoort!