Op de afgelopen ALV zijn twee leden van onze vereniging in het zonnetje gezet vanwege hun grote verdienste voor asv Dronten.

 

Zowel Gerrit de Vogel als Henk van de Linde zijn benoemd als Lid van Verdienste en ontvingen daarbij de speld van verdienste een oorkonde en een bos bloemen uit handen van onze voorzitter en erevoorzitter.

 

Beide leden zijn al decennia lid en begonnen beiden als voetbalspeler bij het toenmalige ASVD. Gerrit was jaren lang vanaf de start van de club spits in het eerste elftal terwijl Henk als noeste verdediger veelal in het tweede aantrad met één wedstrijd in het 1e elftal.

Het mooie is dat zij beiden na hun actieve voetbalcarrière actief bleven bij asv Dronten. Gerrit werd leider bij het tweede elftal en Henk coördineerde op de maandagavond het recreatievoetbal. Henk was in de in de jaren ’90 acht jaar onze penningmeester.

De laatste 20 jaar waren ze beide de aanvoerders van onze klussenclub waarbij ze elke dinsdagmorgen het werk verdeelden.

Omdat ze er nu beiden door gezondheid problemen mee zijn gestopt werden beide leden voorgedragen als Lid van Verdienste van asv Dronten.

 

H.E