Het bestuur, de T.C van asv Dronten en hoofdtrainer Guido Wind zijn overeengekomen dat de arbeidsverbintenis met één jaar wordt verlengd tot en met seizoen 26 – 27. Bij de aanstelling van Guido, anderhalf jaar geleden, werd afgesproken dat het eerste elftal een stabiele eersteklasser moest worden die elk jaar om de prijzen moest meespelen. Het afgelopen seizoen eindigde asv Dronten, in een “zware” 1e klasse op de 5e plaats en werd de nacompetitie, ternauwernood gemist.
Dit seizoen verloopt, mede door de vele blessures, nog niet geheel naar wens maar de hoop en de verwachting bestaat dat, na de winterstop, een opgaande lijn wordt bewerkstelligd. Wekelijks blijkt er weinig krachtsverschil te zitten tussen de ploegen in de huidige 1e klasse H waarin asv Dronten nu op een 7e plaats staat. Het verschil tussen de nummer 2 en de nummer 11 bedraagt maar 5 punten. Volop kansen dus op meer.
Binnen de A-selectie zit nog voldoende groei en rek. Daarnaast komen er op korte termijn enkele talenten vanuit de jeugd over die er, samen voor moeten zorgen dat trainers, begeleiding en spelers de gezonde ambities van asv Dronten kunnen waarmaken. Het plezier bij de spelersgroep en staf is volop aanwezig. Het onderlinge vertrouwen daarbij is erg groot waardoor de keuze tot verlengen snel werd gemaakt.
