Op een zeer zonnige ‘Stille Zaterdag‘ werd het publiek op het burgemeester Dekker sportpark getrakteerd op een wedstrijd, die de tijd nodig had om op gang te komen, maar met een hoop wissels wist asv Dronten 2e klasser Zeewolde uiteindelijk met een nederlaag terug naar huis te sturen. 

Trainer Guido Wind kent nog altijd een waslijst aan blessuregevallen, maar dat maakte dat hij vandaag flink kon rouleren met spelers en met name vele jeugdspelers. 

De wedstrijd had de tijd nodig om op gang te komen en het was met name Zeewolde dat veel energie aan de dag legde. asv Dronten wilde wel, maar kwam het eerste half uur eigenlijk tot weinig echt uitgespeelde kansen. 

Nadat Zeewolde de Drontenaren eerst al gewaarschuwd had met een bal op de lat, was er een overtreding op het middenveld van Kroes. Waar deze nog bezig was de tegenstander overeind te helpen, had Zeewolde de vrije trap al heel snel genomen, en de diep gestuurde aanvoerder van Zeewolde wipte de bal zeer behendig langs keeper Bredewolt. 0-1. 

de 0-1 zien Bredewolt en Slijjngard aankomen

asv Dronten was wakker en schakelde een tandje bij. Het was met name Donny Mulder die het spel meer en meer naar zich toe trok. De speler, die een tijd geblesseerd is geweest en node werd gemist, verraste ons Drontenaren door, ondanks eerdere toezeggingen te blijven, toch te gaan vertrekken. Een aderlating voor asv Dronten. 

Vandaag gaf hij nog wel alles voor ons Drontenaren en dat resulteerde, na een assist van Bos in de 1-1. 

Terwijl er al supporters het zonnige terras op zochten, zorgde Mulder opnieuw voor een goal, waardoor asv Dronten toch met 2-1 aan de thee kon. 

Na de rust veel wissels, wat het spel hier en daar wat rommeliger maakte, maar toch lieten de spelers af en toe leuke dingen zien. Ondanks dat Dronten vandaag een oefenwedstrijd speelde, was het publiek in grote getalen op komen dagen, het lekkere weer zal daar ook een rol in hebben gespeeld. 

Zij zagen dat Zeewolde vol energie bleef spelen en deze energie werd beloond. De tweede helft was al even op gang, en Zeewolde kwam wederom op gelijke hoogte. 

Misschien wel het mooiste moment van de middag, was de terugkeer van Lucas Mostert. Een jaar geleden viel hij uit met een ernstige kruisbandkwetsuur, en na hard werken, mocht hij dan eindelijk weer binnen de lijnen komen. Los van ook andere spelers, die vandaag terug kwamen van een blessure, mag deze even extra aangestipt worden: hulde en een voorbeeld voor al die andere mannen die te kampen hebben met lichamelijke ongemakken. Hard werken wordt beloond!

de 3-2 door Jodi de Boer

Een andere mooie wissel, was die van ‘good old’ Jodi de Boer. Hij mocht ook invallen en had slechts 20 seconden nodig om het net te vinden. Een eveneens geweldig moment en de Boer kroonde zich daarmee ook gelijk tot matchwinnaar, want gescoord werd er niet meer. 

 

Een nuttige alsmede mooie middag, met een prima resultaat. Want ondanks dat Zeewolde een klasse lager speelt, beet het venijnig van zich af en liet het bij vlagen prima voetbal zien. 

De selectie krijgt een weekje rust, mag volgende week genieten van Koningsdag om op 3 mei er weer te staan, thuis tegen DTS ’35. asv Dronten hoopt nog op een toetje in de vorm van de nacompetitie en zal daarvoor de resterende wedstrijden zoveel mogelijk punten moeten gaan pakken. 

 

AvL

beelden van de oefenwedstrijd