Wij Nederlanders zijn dol op toetjes! Zoet, taart met een toefje slagroom en daarboven op de welbekende kers. Een kopje koffie met een koekje of evt. een overhéérlijk kaasplankje.
Dat maakt een maaltijd net even af!
Ondanks een wervelend slot met 6 overwinningen in de laatste 7 wedstrijden blijft dat oh zo héérlijke toetje uit voor ons asv Dronten. Broekster Boys bleef ook winnen en daarmee is de 4e plek buiten bereik. Een wedstrijd om des keizers baard rest Dronten aanstaande zaterdag in Groningen tegen de plaatselijk GRC, tevens rode lantaarndrager.
Ook zij spelen nergens meer om, want er gaat niets boven Groningen, maar in het geval van de 1e klasse H, staan alle andere ploegen boven de Groningers en wisten zij al langere tijd, dat degradatie een feit is.
En dus moeten Guido Wind en zijn mannen er maar het beste van maken en is het misschien een kans om de contouren richting volgend seizoen al enigszins te gaan ontdekken. Met de 23-1 die floreert dit seizoen, hoopt heel Dronten, dat we volgende jaargang een jeugdig Dronten mogen aanschouwen, met daarin, onze Dronter Polderboys.
Wie weet dat we daar aanstaande zaterdag al wat glimpjes van mogen opvangen, net zoals we dat tijdens het seizoen al kregen voorgeschoteld!
Zaterdag, de laatste competitiewedstrijd van het seizoen: GRC Groningen – asv Dronten op sportpark Corpus den Hoorn aan de Laan Corpus den Hoorn 98 in Groningen. Aftrap wederom om 18:00 uur.
AvL
